Taglar : "Mancınık Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Mancınık Görmek Anlamı! Ruyada Mancınık Görmek Ne Demek. Rüyamda Mancınık Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Mancınık Görmek

Rüyada mancinik görmek, uzunca söylenen bir sözde, iftira etmeye isarettir. mancinik, mazlumlara yardim, kafirler icin de helaktir. rüyada mancinik ile tas atmak, kadretmek ve hile yapmaya isarettir, bazen bu rüya alimlere ve namuslu kadinlara iftira etmeye ve dini kötülemeye isarettir. bazen de mancinik görmek, onunta tas atmak icin kurulmus bulunan yerde cikacak fitneye isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Mancınık Görmek

İftira atmaya, mazluma gelecek yardıma, kafirlerin mağlubiyetine; Mancınıkla taş atmak ültimatom yahut sert ifadeli mektuba; Mancınık taşı elçi ve sefire, tebliğata, ehli namus olan alim ve kadına iftira atmaya delalet eder. Rüyada mancinik görmek, uzunca söylenen bir sözde, iftira etmeye isarettir. Mancinik, mazlumlara yardim, kafirler için de helaktir. Rüyada mancinik île tas atmak, kadretmek ve hile yapmaya isarettir. Bazen bu[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri