Taglar : "Mantar Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Mantar Görmek Anlamı! Ruyada Mantar Görmek Ne Demek. Rüyamda Mantar Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Mantar Görmek

Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Mantar Görmek

Rüyada mantar görmek, ileri gelen kimselerin sevdigi vefali bir kimsedir. bazi tabirciler, mantar kendisinde hayir olmayan bir kadindir, dediler. eger mantar büyük otursa kadinlar tarafindan bir rizka isarettir. rüyada mantar yedigini gören kimse helalindan mal kazanir. rüyada zehirsiz mantar görmek, umulmadik yerden mal ve rizka isarettir. zehirli mantar, zarar ve ziyana isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Mantar Görmek

İleri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimseye, hanım tarafından rızka nail olmaya, Mantar yemek helal kazanca delalet eder, Rüyasında mantar gören kişi, yanlış bir takım girişimlerde bulunmuş demektir. Rüyada yenilen mantar bir süre mutluluk veren ancak güzellik getirmeyen bir iş, haram karışmış para demektir. Zehirli mantar toplamak görmek rüyayı görenin başı yanlış işler nedeniyle belaya girecek demektir. Aşın hırslı[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri