Taglar : "Medine İ Münevvere Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Medine İ Münevvere Görmek Anlamı! Ruyada Medine İ Münevvere Görmek Ne Demek. Rüyamda Medine İ Münevvere Gördüm Anlamı Sayfasında Bul"

Rüyada Medine-i Münevvere Görmek

bir kimsenin Rüyada medine-i münevvere’yi görmesi ve oraya inmesi, din ve dünyaca hayir meydana gelmesine isarettir. bir kimsenin rüyada medine-i münevvere’de haremi Şerif kapisinda veya hücre-i saadetin kapisinda durdugunu görmesi, o kimsenin tövbe edip affedilmesine isarettir. bazi tabirciler, medine’yi görmek emniyet, magfiret, rahmet, kurtulus, üzüntüden kurtulmak ve güzel gecimden ibaret olmak üzere, yedi sekilde tabir edilir, dediler.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Medine İ Münevvere Görmek

Peygamberimizin (s.a.v.) aydınlık şehri olan Medine yi görmek yahut oraya girmek, din ve dünya ile ilgili birçok hayır ve iyiliklerin meydana gelmesine; Medine yi görmek güzel geçime, emniyet ve güvene, rahmet ve mağfirete, üzüntüden ve diğer sıkıntılı ddurumlardan kurtuluşa, Medine, bir yere göç eden insan için orada hayır ve berekete nail olmaya, Kendini Mescid i Nebevi nin kapısında yahut Hücre[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri