Taglar : "Mendil Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Mendil Görmek Anlamı! Ruyada Mendil Görmek Ne Demek. Rüyamda Mendil Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Mendil Görmek

Rüyada mendil görmek; ayrılığa, bazı yorumculara göre ise uzun ömürlü olmaya işarettir. Aşk hayatınızda birtakım flörtleriniz ve yanlış ilişkileriniz olacak.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Mendıl Görmek

Rüyada mendil görmek, arkadasa veya zevceye isarettir. EGer mendil süslüpüslü ise, fazilete isarettir. Mendil, hizmetçiye; mendilde görülen çirkinlik veya temizlik yahut güzellik ya da sertlik gibi görülen seylerin tabiri hizmetçiye aittir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Mendil Görmek

Eşe ve dosta, samimi ilgi ve Sıcak duygulara, Mendilin işlemeli olanı ince manalara, meziyet ve fazilete; Mendilci Rüya tabircisine delalet eder. Rüyada mendil almak veya vermek ayrılığa işarettir. Rüyada mendil almak veya vermek ayrılığa yorumlanır. Aşk hayatınızda birtakım flörtleriniz ve yanlış ilişkileriniz olacak. Aşk hayatınızda birtakım flörtleriniz ve yanlış ilişkileriniz olacak. Aşk hayatınızda birtakım flörtleriniz ve yanlış ilişkileriniz olacak.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri