Taglar : "Menekşe Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Menekşe Görmek Anlamı! Ruyada Menekşe Görmek Ne Demek. Rüyamda Menekşe Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Menekşe Görmek

Rüyada menekse cicegi görmek, emsali arasinda üstün ahlakli birisine isarettir. bazilari da menekse, güzel bir kadindir, dediler. menekse ve ona benzer güzel kokulu seyler, sebati az olan bir hanima veya ömrü kisa ya da hastalikli bir cocuga isarettir. menekseyi, gülden bir sey ile beraber görse, ülfet ve muhabbete isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Menekse Görmek

Rüyada menekse görmek daima hayra yorumlanir. Kir meneksesini koparip gögsüne takan, birisine asik olur. Demet yapip koklayan, güzel bir gençle evlenir. Hercai menekse görmek ise sevdiginin vefasizligini duyarak üzülmek anlamina gelir. Mevsiminde menekseyi Toprakta görmek, bir kadin veya hizmetçiden elde edilecek menfaat veya çocuga delalet eder. Menekseyi koparilmis olarak görmek hüzün ve sikintiya isarettir. Kirmani ye göre; bir kadinin rüyasinda[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Menekşe Görmek

Güzel fakat nazlı kadına, ülfet ve muhabbete, Menekşeyi yerden almak bir kadını öpmeye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Çiçek.) Rüya sahibinin, bilgili ve uzun ömürlü olacağına işarettir. Rüyada menekşe görmek rüyayı görenin, bilgili ve uzun ömürlü olacağına yorumlanır. Önemli bir yerden gelecek paradır.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri