Taglar : "Meşale Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Meşale Görmek Anlamı! Ruyada Meşale Görmek Ne Demek. Rüyamda Meşale Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Meşale Görmek

Elinde yanan bir meşale tuttuğunu gören insan hayatta çok ilerleyecek ve toplumda güzel bir yere sahip olacaktır. Sönen ve tüten meşale başarısızlık ve sıkıntıdır.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Mesale Görmek

Rüyada bir sahrada etrafi aydinlatan ve arkasindan halkin yürüdügü bir mesale görmek, halka faydali bir kimseye, ilminden faydalanan bir alime delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada mesale görmek, insanlara yararli bir kisi veya bir bilgine isarettir. Mesalenin sönmesi bir devlet büyügunün ölümüne isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Meşale Görmek

Rüyada meşale görmek, eğitim konusunda büyük başarılar kazanacağınıza işarettir. Rüyada meşale görmek, eğitim hayatınızda büyük başarılar kazanacağınıza yorumlanır. Elinde yanan bir meşale tuttuğunu görmek hayatta çok başarılı olmak demektir. Sönen ve tüten meşale başarısızlık ve derttir. Rüyasında kişi elinde meşale tutuyorsa çok ilerleyecek ve toplumda çok saygın bir yere gelecek demektir. Elinde yanan bir meşale tuttuğunu gören insan hayatta çok[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri