Taglar : "Mezar Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Mezar Görmek Anlamı! Ruyada Mezar Görmek Ne Demek. Rüyamda Mezar Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Mezar Görmek

Rüyada mezar görmek; kötü olayların meydana geleceğine, mezar kazdığını görmek; ev yapmaya veya ölüme, mezardan çıkmak; üzüntülerin sona ereceğine mezarcı görmek; günlerinizi boş ve faydasız işlerle geçireceğinize ve hileli bir işe gireceğinize dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. TAşI Rüyada bir mezar taşını okumak; kibirli ve lüzumsuz grurunuzdan vazgeçmediğiniz taktirde çok üzüleceğinize işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Mezar Görmek

Hayırlı Rüyalardır. Eğer kişi ölmüş tanıdığının mezarını görürse onun ruhuna dua okumalıdır. Rüyada mezari ören kimse, bir ev satin alir. Rüyada bir mezar ziyaret ettigini gören kimse, hapishaneye ziyarete gider. Mezar uzak bir yolculuga, üzüntü, keder ve hapishaneye isarettir. Rüyada mezar görmek; kötü olayların meydana geleceğine, mezar kazdığını görmek; ev yapmaya veya ölüme, mezardan çıkmak; üzüntülerin sona ereceğine mezarcı görmek;[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri