Taglar : "Müezzin Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Müezzin Görmek Anlamı! Ruyada Müezzin Görmek Ne Demek. Rüyamda Müezzin Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Müezzin Görmek

Rüyada müezzin görmek, hayra davet ediciye veya simsara yahut nikah memuruna veya elciye isarettir. rüyada ezan okudugunu görse ve bu rüya hacc aylarinda görülse, hacca gitmeye isarettir. bazen de ezan hirsizliga isarettir. bir kadinin rüyada minarede ezan okudugu görülse, orayi cahil kimselerin istila etmelerine isarettir, özellikle ezan vakitsiz okunursa.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Muezzin Görmek

Rüyasinda bir cami veya mescidin müezzinini veya camie hizmet edenlerden herhangi birisini görmek, dini vazife ile yorumlanir. Bir kimsenin kendisini müezzin olmus görmesi, dinine bagli olarak herkesi aydinlattigina ve dine davet ettigine delalet eder. Rüyada müezzin olarak minareye çikmak hayra, minareden inmek veya düsmek serre isarettir. Bir kimse kendisini bir mescit veya camiye kayyimi olmus görse, bu rüya dini inananda[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Müezzin Görmek

Hayra ve esenliğe çağıran kimseye; hükümdarın elçisine, simsara, nikah memuruna delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Ezan.) İyi huyunuzu ve sabrınızı koruduğunuz sürece başarılı olacaksınız, demektir. İyi huyunuzu ve sabrınızı koruduğunuz sürece başarılı olacaksınız, demektir. Hayırlı haber, iç açıcı, sevinç verici müjdedir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri