Taglar : "Musalla Taşı Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Musalla Taşı Görmek Anlamı! Ruyada Musalla Taşı Görmek Ne Demek. Rüyamda Musalla Taşı Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Musalla Taşı Görmek

Rüyada ölülerin kondugu musallayi görmek, üzüntü, keder, sikintilara, mamur yerlerin harap olmasina, kadinlari bosamaya ve uzak yerlere yolculuk etmeye isarettir. bazen de ölülerin kondugu musallayi görmek, yüksek rütbeliler icin vali olmaya, görevden alinmaya, hapislikten kurtulmaya, temizlige, mesakkatten rahatliga kavusmaya ve borclan ödemeye isarettir. eger rüyayi gören borclu ise, üzerinde olan borcun istenmesine isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Musalla Tası Görmek

Rüyada ölülerin kondugu musallayi görmek, üzüntü, keder, sikintilara, mamur yerlerin harap olmasina, kadinlari bosamaya ve uzak yerlere yolculuk etmeye isarettir. Bazen de ölülerin kondugu musallayi görmek, yüksek rütbeliler için vali olmaya, görevden alinmaya, hapislikten kurtulmaya, temizlige, mesakkatten rahatliga kavusmaya ve borçlari ödemeye isarettir. Eger rüyayi gören borçlu ise, üzerinde olan borcun istenmesine isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Musalla Taşı Görmek

Rüyada görülen musalla taşı, Aile içinde kavgalara ve geçim sıkıntısı çekeceğinize işaret eder. Rüyada görülen musalla taşı, aile içinde kavgalara ve geçim sıkıntısı çekeceğinize işaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri