Taglar : "Nakıscı Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Nakıscı Görmek Anlamı! Ruyada Nakıscı Görmek Ne Demek. Rüyamda Nakıscı Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Nakışçı Görmek

Rüyada nakisci görmek, sünnet-i salihaya isarettir. bazen de nakisciyi görmek, hileye isarettir. tas nakislayicisini görmek, cahil kimselere hile etmeye, bakir nakiscisini görmek düsmanliga ve bas agnlanna, altin ve gümüs nakislayicisini görmek, acik ve asikar bir hikmete ve bir isi layikiyla yapmaya isarettir. nakisci görmenin, dünya magrur ve meftun olan ve kadinlari süsleyen bir kimseye isaret edecegi seklinde tabir edilmistir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Nakıscı Görmek

Rüyada nakisçi görmek, sünnet i salihaya isarettir. Bazen de nakisçiyi görmek, hileye isarettir. Tas nakislayicisini görmek, cahil kimselere hile etmeye, bakir nakisçisin) görmek düsmanliga ve bas agnlarina, altin ve gümüs nakislayicisini görmek, açik ve asikar bir hikmete ve bir isi layikiyla yapmaya isarettir. Nakisçi görmenin, dünya magrur ve meftun olan ve kadinlari süsleyen bir kimseye isaret edecegi seklinde tabir edilmistir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri