Taglar : "Naklıyecı Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Naklıyecı Görmek Anlamı! Ruyada Naklıyecı Görmek Ne Demek. Rüyamda Naklıyecı Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Nakliyeci Görmek

Rüyada nakliyeci görmek, mal biriktiren ve dünyaya dalan gururlu kimsedir. süt nakliyecisi, ilim talep eden ve ondan istifade eden dindar birisidir. koyun nakliyecisi, sahit tutan bir adamdir ki, bunda hayir yoktur. koyun cdebcisi, mal biriktiren birisidir. sigir cülebcisi ise, isci arayan kimsedir. yine koyun celebcisi, iyilikle anilan, fitratiyle is yapan, helal mal toplayan ve ilim talep eden birisidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Naklıyecı Görmek

Rüyada nakliyeci görmek, mal biriktiren ve dünyaya dalan gururlu kimsedir. Süt nakliyecisi, ilim talep eden ve ondan istifade eden dindar birisidir. Koyun nakliyecisi, sahit tutan bir adamdir ki, bunda hayir yoktur. Koyun celebcisi, mal biriktiren birisidir. Sigir celebcisi ise, isçi arayan kimsedir. Yine koyun celebcisi, iyilikle anilan, fitratiyle is yapan, helal mal toplayan ve ilim talep eden birisidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Nakliyeci Görmek

Durmaksızın dünyalık biriktiren, mal yığan ve ahireti düşünmeyen, dünya ehli mağrur kimseye delalet eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri