Taglar : "Namaz Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Namaz Görmek Anlamı! Ruyada Namaz Görmek Ne Demek. Rüyamda Namaz Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Namaz Görmek

Rüyada namaz kıldığını görmek; iyi bir insan olduğunuza, ne isteğiniz varsa gerçekleşeceğine, kıbleden başka bir yönde namaz kıldığını görmek; kötü yola sapacağınıza, bir camide insanların kıbleden başka bir yöne doğru namaz kıldığını görmek; bulunduğunuz memlekette büyük bir insanın öleceğine, cenaze namazını kıldığını görmek; uzun ömürlü olmaya, abdestsiz namaz kıldığını görmek; sağlığınızın bozulacağına ve üzüntüye işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Namaz Görmek

Vaktinde ve tam olarak kılınan farz namaz kötü ve yaramaz işlerden el etek çekmeye, her türlü aşırılık ve çirkinlikten uzak durmaya, korku ve endişeden kurtulmaya, diğer farz ibadetlerden birini daha ifa etmeye; İmam olarak farz namazı eda ettirmek tazmiinat ödemeye, borçlanmaya yahut bir topluma önemli bir işte önderlik ve rehberlik etmeye; İmama uyarak vaktin farzını eda ettiğini görmek sünnete uymaya,[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri