Taglar : "Nikah Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Nikah Görmek Anlamı! Ruyada Nikah Görmek Ne Demek. Rüyamda Nikah Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Nikah Görmek

Rüyada bir nikahta bulunduğunu gören, bir anlaşmanın içyüzünü anlayarak bundan yararlanır. Rüyasında nikahlandığını gören bir kız ise kısa zamanda evlenir. Nikah kıydığını gören kimse hiç aklına gelmeyen birine iyilik eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Nikah Görmek

Rüyada bir nikahta bulundugunu gören, bir anlasmanin icyüzünü anlayarak bundan yararlanir. rüyasinda nikahlandigini gören bir kiz ise kisa zamanda evlenir. nikah kiydigini gören kimse hic aklina gelmeyen birine iyilik eder. rüyada yapilan nikah, oruc, namaz veya hacc gibi bir farzin yerine getirilmesine isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Nıkah Görmek

Rüyada hiç tanimadigi bir kadinla nikahlandigini g0rmek,bekar ise evlenmeye, evliler için ayriliga, veya bir topluma baskan olacagina ve bir kimse ile ortaklik kuracagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yapilan nikah, oruç, namaz veya hacc gibi bir farzin yerine getirilmesine isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Nikah Görmek

Farz olan ibadetlerden birini yerine getirmeye, hayatın bir düzene girmesine, sorumluluk ve her türlü kötülükten emniyete, Bilmediği bir kadınla nikahlandığını görmek dini emirlere sımsıkı sarılmaya; Her türlü nikah akdinin uygun bir ortamda ve usulüne uuygun olarak gerçekleştiğini görmek evliler için sevgi ve muhabbet tazelenmesine, bekar kimse için hayırlı kısmate; Nikah kıyan kimseyi görmek bekar için evlenmeye; evli kimse için bir[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri