Taglar : "Oduncu Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Oduncu Görmek Anlamı! Ruyada Oduncu Görmek Ne Demek. Rüyamda Oduncu Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Oduncu Görmek

Rüyada oduncu görmek; işlerinizde zorluklarla karşılaşacağınıza, fakat sonunda rahatlayacağınıza, bazı yorumculara göre oduncu; dedikoduya ve günah işlemeye işarettir. rüyada oduncuyu görmek, miraslara isarettir. zira oduncu hayati terkedip yere düsen agaclardan tasarruf eder. bazen de kis zamaninda olursa oduncuya görmek, ticaret ve kazanca isarettir. bazen de oduncuyu görmek, söz götürüp getirmeye ve günaha isarettir. oduncu kasitli söz dinleyip koruculuk yapanlarin reisidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Oduncu Görmek

Dedikoduculuğu meslek edinen ve bozgunculuk yapan kimseye delalet eder. Rüyada oduncu görmek hayir degildir. Çünkü halk arasinda fitne sokmakla ugrasan adama delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada oduncuyu görmek, miraslara isarettir. Zira oduncu hayati terkedip yere düsen agaçlardan tasarruf eder. Bazen de kis zamaninda olursa oduncuya görmek, ticaret ve kazanca isarettir. Bazen de oduncuyu görmek, söz götürüp getirmeye ve[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri