Taglar : "Okşamak Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Okşamak Görmek Anlamı! Ruyada Okşamak Görmek Ne Demek. Rüyamda Okşamak Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Okşamak Görmek

kendine helal olmayan bir kadini oksadigini gören kimse kötü bir is yapar. sevdigi bir adami oksadigini gören kimse sevince erisir. bazi tabirciler de oksamak, oksanilanin oksayandan hayir ve fayda görmesine isarettir, demislerdir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Okşamak Görmek

Rüyasinda esini oksayarak bundan tat duydugunu görmek, onu sevdigine, eger bundan zevk almazsa, aralarinda sogukluk olacagina delalet eder. Kendine helal olmayan bir kadini oksadigini gören, kötü ve mekruh bir sey yapmis olur. Birisini oksadigini gören, onu tecrübe eder. Sevdigi bir adami oksadigini gören sevinir. Rüyasinda birini oksayarak sehvet duymak, muradinin olacagina isarettir. Ibni Sirin (ra) ile diger bazi tabircilere göre;[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Okşamak Görmek

Eş ve çocuklarını okşayarak teselli ettiğini yahut sevdiğini görmek şefkat ve merhamet görmeye, hayır ve iyiliklere, Mahremi olan birini okşamak keder ve üzüntüye düşmeye; Biri tarafından okşandığını görmek, o kimseden ilgi ve yardım görmeye delaletç edeer. İyiliktir, huzur veren haberdir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri