Taglar : "Otomobil Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Otomobil Görmek Anlamı! Ruyada Otomobil Görmek Ne Demek. Rüyamda Otomobil Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Otomobil Görmek

Rüyada otomobile bindiğini görmek; hasta ise sağlığına kavuşacağına, hareket halinde otomobil görmek; kazançlı yeni bir işe başlamaya, duran otomobil görmek; işlerinizin kötü gideceğine, taksiye binmek; iyi bir yolculuğa çıkmaya, otomobil çarptığını görmek; rüyayı görenin bir kaza geçireceğine işarettir. Bir otomobili kullanıyorsanız, hayatınıza hakimsiniz demektir. Eğer otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönetiyor demektir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Otomobil Görmek

Her çeşit binit vasıtası geçim için izlenen yol ve yöntemlere, kişinin benimsediği hayat tarzına, Otomobili rölantide çalışır halde görmek işlerde durgunluğa, Otomobili çalıştırıp hareket ettirmek işlerin açılmasına, Geniş ve rahat otomobil baht açıklığıına ve mutululuk unsuru olan şeylere delalet eder. Rüyada otomobili kullanmak, hayatınızı istediğiniz gibi yaşıyorsunuz demektir. Eğer otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönetiyor anlamındadır. Rüyada otomobili kullanmak, hayatınızı[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri