Taglar : "Paluze Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Paluze Görmek Anlamı! Ruyada Paluze Görmek Ne Demek. Rüyamda Paluze Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Paluze Görmek

Rüyada paluze yedigini görmek, gecim icin söylenen güzel ve hos sözdür. paluzenin cogu saltanat icinde cok rizik ve ganimetle hasil olacak iyiliktir. bir kimse rüyada palüze yedigini görse, o kimsenin avcilikla gecimini sagladigina veya sevincli olarak ganimete erisecegine isarettir. rüyada kendisine paluze sunuldugunu veya yanina paluze götürüldügünü gören kimsenin, rüyasinda hayir yoktur. cünkü palüze bazen de felc hastaligina isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Paluze Görmek

Rüyada palüze görmek, geçim için söylenen güzel ve hos sözdür. Palüzenin çogu saltanat içinde çok nzik ve ganimetle hasil olacak iyiliktir. Bir kimse rüyada palüze yedigini görse, o kimsenin avcilikla geçimini sagladigina veya sevinçli olarak ganimete erisecegine delalet eder. Rüyada kendisine palüze sunuldugunu veya yanina palüze götürüldügünü gören kimsenin, rüyasinda hayir yoktur. Çünkü palüze bazan da felç hastaligina delalet eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri