Taglar : "Pamuk Kullanmak Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Pamuk Kullanmak Görmek Anlamı! Ruyada Pamuk Kullanmak Görmek Ne Demek. Rüyamda Pamuk Kullanmak Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz."

Rüyada Pamuk Kullanmak Görmek

bir hastaliktan dolayi pamuk kullandigini gören kimse dinini güzel yapacak bir ise döner ve bu suretle de dini emirleri güzelce yerine getirir. herhangi bir hastalik olmaksizin pamuk kullandigini gören kimse, birisine verdigi sözü yerine getirir. adagini yerine getirir. kendi vaaz ve nasihatiyla kendisinin de islah olacagina isarettir. bazen de Rüya sahibinin müptela olacagi siddetli kizginliga isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Pamuk Kullanmak Görmek

Bir hastaliktan dolayi pamuk kullandigini gören kimse dinini güzel yapacakBir ise döner ve bu suretle de dinî emirleri güzelce yerine getirir. HerhangiBir hastalik olmaksizin pamuk kullandigini gören kimse,Birisine verdigi sözü yerine getirir. Adagim yerine getirir. Kendi vaaz ve nasihatiyla kendisinin de islah olacagina isarettir. Bazen de Rüya sahibinin müptela olacagi siddetli kizginliga isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri