Taglar : "Pamuk Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Pamuk Görmek Anlamı! Ruyada Pamuk Görmek Ne Demek. Rüyamda Pamuk Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Pamuk Görmek

Bu Rüyalar genellikle iyi sayılır. Bembeyaz bir pamuk tarlası gören kimsenin en büyük hayalleri bile gerçekleşecektir. Pamuk topladığını gören kendi zekası ve aklıyla kısmet alır. Pamuk kozası hayırlı ve bol paradır.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Pamuk Görmek

bu Rüyalar genellikle iyi sayilir. bembeyaz bir pamuk tarlasi gören kimsenin en büyük hayalleri bile gerceklesecektir. pamuk topladigini gören kendi zekasi ve akliyla kismet alir. pamuk kozasi hayirli ve bol paradir. rüyada pamuk görmek, yün cinsinden olmayan maldir. rüyada pamugu didip atmak, günahlarinin eksilmesine, resulullah (s.a.v.)’in sünnetine, pamuk agaci ise, mütevazi bir adama isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Pamuk Görmek

Heybet ve ağırbaşlılığa, utanma duygusu ve örtünmeye, mal ve menfaate, din ve Amel güzelliğine, hayırlı ve makbul işlere; Pamuk ağacı mütevazi insana, Pamuk toplamak helal mala, Pamuk biriktirmek sahut saklamak Aile fertleri için para biriktirmeye, Yastıık, minder yahut döşeğe pamuk doldurduğunu görmek bekar kimse için evlenmeye, evliler için varlık ve esenliğe; Pamuk atmak pamuğu çekirdeğinden ayırmak ve kabartmak biriyle münakaşa[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri