Taglar : "Papa Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Papa Görmek Anlamı! Ruyada Papa Görmek Ne Demek. Rüyamda Papa Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Papa Görmek

Rüyada papa görmek; Aile içinde bir meseleden dolayı şüphe duymaya, papa ile ayinde bulunmak; tanıdıklardan birinin ölüm haberini alacağınıza, kendini papa olmuş görmek; büyük bir felaket yaşamaya, üzüntüye işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Papa Görmek

Rüyada papa görmek; Aile icinde bir meseleden dolayi süphe duymaya, papa ile ayinde bulunmak; tanidiklardan birinin ölüm haberini alacaginiza, kendini papa olmus görmek; büyük bir felaket yasamaya, üzüntüye isarettir. Rüyada papa ile konusmak, sonu kuskulu bir ise atilmaya isarettir. Papa ile ayinde bulunmak yakinlarindan birinin ölümüne yorumlanir. Kendisini papa olarak görmek büyük bir felakete yorumlanir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Papa Görmek

Rüyada papa ile konuşmak, sonu şüpheli bir işe atılmaya; papa ile ayinde bulunmak yakınlarından birinin vefatına işarettir. Papadan birşey almak bir hıristiyan tarafından dava edilmeyi; papaya birşey vermek bir hristiyana çok değerli bir yardımda bulunmayı gösterir. Kendisini papa olarak görmek büyük bir felakete uğranılacağını gösterir. Rüyada papa ile konuşmak, sonu kuşkulu bir işe atılmaya işarettir. Papa ile ayinde bulunmak yakınlarından[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri