Taglar : "Papagan Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Papagan Görmek Anlamı! Ruyada Papagan Görmek Ne Demek. Rüyamda Papagan Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek; dedikodu ve gevezeliğe, papağana yem vermek; bir dedikoduya katılmaya, papağanı kanat çırparken görmek; kısa zamanda sevdiğiniz bir kimseden güzel bir haber almaya, papağanı kafeste yada serbest görmek; bir yalancı ile karşılaşıp zarar görmeye işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papagan görmek; dedikodu ve gevezelige, papagana yem vermek; bir dedikoduya katilmaya, papagani kanat cirparken görmek; kisa zamanda sevdiginiz bir kimseden güzel bir haber almaya, papagani kafeste yada serbest görmek; bir yalanci ile karsilasip zarar görmeye isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Papagan Görmek

Rüyada bir papaganiniz oldugunu ve onunla konustugunuzu görmek, yakinda çok konuskan ve sizi çok etkileyecek bir gençle tanisacaginiza isarettir. Papagan görmek, müjdeye ve mutluluga yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada papagan kusu, cariye alipsatan çok yalanci ve zalim bir kimseye isarettir. Bazi tabirciler, papagan kusunu, filozofla; papaganin yavrusunu da filozofun çocugu île tabir etmislerdir. Papagan, güzel hareket ve düzgün konusan[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri