Taglar : "Patates Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Patates Görmek Anlamı! Ruyada Patates Görmek Ne Demek. Rüyamda Patates Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates görmek; mala,söhrete,mutluluga,gönül rahatligina, patates soymak; istenilen seye kavusulacagina, patates ekmek; yeni ve bol kazancli bir ise baslanilacagina, patates almak; hic ummadiginiz bir yerden,elinize büyük miktarda para gececegine, pazarda veya baska bir yerde cok sayida patates görmek; icinde bulundugu senenin gören kisi acisindan fevkalade gececegine,giristigi her isten cok büyük Kar sagliyacagina, patates satmak; elinden para cikacagina isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Patates Görmek

Mal ve nimete, Birçok patates aldığını görmek bolluk ve bereketli geçecek bir yıla, Patateslerin bir kısmının çürük olduğunu görmek nimetin bin kısmının elden çıkmasına yahut şüpheli kazanca delalet eder. Rüyada patates görmek mal, nimet, şöhret, sevinç ve rahatlığa işarettir. Patates soymak, kısmete ve arzu edilen bir murada; patates Ekmek, yeni ve çok kazançlı bir işe başlayacağınıza; patates almak ya da[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri