Taglar : "Patlama Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Patlama Görmek Anlamı! Ruyada Patlama Görmek Ne Demek. Rüyamda Patlama Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Patlama Görmek

Başka insanların davranışları sizi hayal kırıklığına uğratacak. insanların yaralandığını gördüyseniz, bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Patlama Görmek

baska insanlarin davranislari sizi hayal kirikligina ugratacak. insanlarin yaralandigini gördüyseniz, bu, yapmadiginiz bir sey icin suclanacaginiz anlamina gelir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Patlama Görmek

Bazı kişiler sizi hayal kırıklığına uğratacak. Patlama sonucu insanların yaralandığını gördüyseniz yapmadığınız birşey için suçlanabilirsiniz. Herkesin ilgisini uyandıran büyük haber, olaydır. Başka insanların davranışları sizi hayal kırıklığına uğratacak. İnsanların yaralandığını gördüyseniz, bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir. Başka insanların davranışları sizi hayal kırıklığına uğratacak. İnsanların yaralandığını gördüyseniz, bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri