Taglar : "Patron Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Patron Görmek Anlamı! Ruyada Patron Görmek Ne Demek. Rüyamda Patron Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Patron Görmek

Rüyada patronunuzu gördüyseniz, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza işaret eder. Bu rüya, iş değişikliği yapacağınız anlamına da gelir. Rüyada patronunuzu görmek; geçim zorluğu çekileceğine, patrondan fırça yemek; onun size yardım edeceğine, patronla münakaşa yapmak; onunla beraber iş yapmaya işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Patron Görmek

Rüyada patronunuzu gördüyseniz, cok caliskan ve enerjik bir insan oldugunuza isaret eder. bu rüya, is degisikligi yapacaginiz anlamina da gelir. rüyada patronunuzu görmek; gecim zorlugu cekilecegine, patrondan firca yemek; onun size yardim edecegine, patronla münakasa yapmak; onunla beraber is yapmaya isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Patron Görmek

Rüyada patronu görmek, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, iş değiştireceğinizi de işaret eder. Rüyada patronu görmek, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, iş değiştireceğinizi de işaret eder. Rüyada patronunuzu gördüyseniz, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza işaret eder. Bu rüya, iş değişikliği yapacağınız anlamına da gelir. Rüyada patron görmek, yardimina[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri