Taglar : "Peçete Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Peçete Görmek Anlamı! Ruyada Peçete Görmek Ne Demek. Rüyamda Peçete Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Peçete Görmek

Rüyada peçete görmek; eksik olduğunuz konularda bilginizin artacağına, peçete kirli ve renkli ise; dedikoduya karışmaya, peçete beyaz ve açık ise iyi habere, kirli bir peçeteyi kullandığınızı görmek; hastalığa yakalanmaya ve büyük sıkıntılar yaşanacağına işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Peçete Görmek

Rüyada pecete görmek; eksik oldugunuz konularda bilginizin artacagina, pecete kirli ve renkli ise; dedikoduya karismaya, pecete beyaz ve acik ise iyi habere, kirli bir peceteyi kullandiginizi görmek; hastaliga yakalanmaya ve büyük sikintilar yasanacagina isarettir. rüyada pecete görmek, arkadas ve hanima isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Pecete Görmek

Rüyada bir lokantada veya evinizde yemek yerken peçete kullandiginizi görmek, el evinde veya baskalarinin is yerinde çalismak zorunda kalacaginiza, yabanci bir kimsenin hizmetine gireceginize, size gösterilen güler yüzün samimi olmadigina, eger müstakil bir isiniz varsa, pek verimli olmayacagina, sik sik is degistirmek zorunda kalacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada peçete görmek, arkadas ve hanima isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Peçete Görmek

Bakınız; Bez. Rüyada peçete görmek, ruh temizliğine işarettir. Rüyada peçete gören kişinin ruhu temizdir demektir. Rüyada peçete görmek; eksik olduğunuz konularda bilginizin artacağına, peçete kirli ve renkli ise; dedikoduya karışmaya, peçete beyaz ve açık ise iyi habere, kirli bir peçeteyi kullandığınızı görmek; hastalığa yakalanmaya ve büyük sıkıntılar yaşanacağına işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri