Taglar : "Pekmez Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Pekmez Görmek Anlamı! Ruyada Pekmez Görmek Ne Demek. Rüyamda Pekmez Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Pekmez Görmek

Rüyada pekmez görmek; evde bereket,kısmetin artacağına ve hayra, pekmezi ekşi görmek; parasal sıkıntıya, pekmez içinde sinek görmek; etrafını hayırsız hiçbir işe yaramayan arkadaşların saracağına, pekmez içinde karınca görmek; etrafında yararlı işçiler olacağına ve işini ilerleteceğine işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Pekmez Görmek

Rüyada pekmez görmek; evde bereket,kismetin artacagina ve hayra, pekmezi eksi görmek; parasal sikintiya, pekmez icinde sinek görmek; etrafini hayirsiz hicbir ise yaramayan arkadaslarin saracagina, pekmez icinde karinca görmek; etrafinda yararli isciler olacagina ve isini ilerletecegine isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Pekmez Görmek

Rüyada pekmez gören bir kimsenin durumu iyileşir. Rüyada pekmez görmek durumun iyileşeceğini belirtir. Pekmez yemek, bol miktarda para kazanacağınıza işaret eder. Hatırı sayılır para veya maldır. Küple pekmez, ucu bucağı olmayan servettir. Rüyada pekmez görmek, varlikla yorumlanir. Pekmez satin almak, evinizden uzaktan gelecek bir yakinizin misafir edilecegine isarettir. Birisine pekmez ikram etmek, ona kazanacagi bir isi vereceginize; pekmez içtiginizi görmek,[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri