Taglar : "Pezevenk Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Pezevenk Görmek Anlamı! Ruyada Pezevenk Görmek Ne Demek. Rüyamda Pezevenk Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Pezevenk Görmek

Rüyada pezevenk görmek; ahlaksız biri ile karşılaşmaya, kendisini pezevenk görmek; içi ve sefaya düşkün biri olmaya,aynı zamanda bekarlar için evliliğe işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Pezevenk Görmek

Rüyada pezevenk görmek; ahlaksiz biri ile karsilasmaya, kendisini pezevenk görmek; ici ve sefaya düskün biri olmaya,ayni zamanda bekarlar icin evlilige isarettir. rüyada pezevenk görmek, iyi bir yerden kötü bir yere nakletmeye isarettir. cünkü pezevenk daima kadinlarla mesgul olur.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Pezevenk Görmek

Görücü kadına, iyi durumdan köta hale geçmeye; Pezevenklik etmek bekar için evlenmeye yahut geçim işlerinin düzelmesine ya da yalancı şahitlik yapmaya delalet eder. Rüyada pezevenk görmek, bulundugu iyi bir mevkiden daha kötü bir yere atanacagina delalet eder. Pezevengin isi gücü hep kadinlarla oldugu için, ahlaken düskün olarak kabul edilir. Rüyada pezevenklik yaptigini görmek, kazanca, zenginlige ve refaha delalet eder. Bir[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri