Taglar : "Ahır Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Ahır Görmek Anlamı! Ruyada Ahır Görmek Ne Demek. Rüyamda Ahır Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Ahır Görmek

Hububat, Buğday, birçok Sağlıklı hayvanla doluysa, bolluğun, bereketin simgesidir. Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir. Rüyada ahır görmek, geçici şan ve şöhret ile tabir olunur. Ahırda yumurta görmek, başkaları tarafından iyi kabul göreceğine delalet eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Ahır Görmek

Kısa bir müddet için çevrede ünlü olmaya işarettir. Bir başka yoruma göre de; gayrimeşru yollarla haram mal edineceğinize ve sonradan nedamet getirerek tövbe edeceğinize işarettir. * Saray ahırı görmek: Çalışıp çabalıyarak paranıza para katacağınız anlamına gelir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Ahır Görmek

Bir yerde topluca görülen sığır cinsi hayvanlar besili iseler bolluğa, zayıf iseler kıtlığa; katır görmek uzun emele, eşek görmek mutluluk ve hoş geçime delalet eder. Boş ahır, kişinin beklentilerinin bir süre daha gecikmesiyle tabir edilir. Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya ; hububat, Buğday ve birçok Sağlıklı hayvanla dolu ahırsa bolluğun, bereketin işaretidir. Boş bir ahır, mal kaybına,[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri