Taglar : "Ahiret Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Ahiret Görmek Anlamı! Ruyada Ahiret Görmek Ne Demek. Rüyamda Ahiret Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Ahiret Görmek

Rüyada ahireti görmek, ailece iyi bir hayat sürüleceğine, ahirette bulunmak, büyük bir iyiliğe kavuşulacağına, ahiretten kovulmak, mal kaybına ve sefalete düşüleceğine işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Ahiret Görmek

Rüyada ahrete gitmek, uzun ve faydalı bir yolculuğu belirtir. Ahrette bulunmak, emeklerinin karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağını belirtir. Ahretten kovulmak, mal, bazen de can kaybına işarettir. Kendini ahrette görmek, dileklerinizin gerçekleşmesi, uğruna harcadığınız gayretlere rağmen bunların ancak bir kısmını elde edeceğinize işarettir .Ahrette kovulmak, mal kaybına ve sefalete işarettir. Ahreti seyretmek, ailece mutlu bir yaşam sürmeye yorumlanır.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Ahiret Görmek

Evinizde ailenizle huzurlu ve rahat bir hayat geçirmeye işarettir. * Ã?hiret’e gitmek: Kazancınızı arttırmak için uzunca bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir. * Ã?hirette olduğunuzu görmek: İşlerin yoluna girmesi için sarf edilen emeklerin boşa çıkacağı anlamına gelir. * Ahirete tanık olmak: İtibarlı birisinden çok fayda göreceğinize işarettir. * Ã?hiretten kovulduğunuzu görmek:Para ve mal kaybı yüzünden geçim sıkıntısı çekeceğiniz anlamına gelir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Ahiret Görmek

Rüyada kendisini ahirette görmek, uzun bir ömre delalet eder. Bu kelime genel anlamda olduğu için Kıyamet, Sırat, Mizan, Cennet ve Cehennem Maddelerine bakınız. Rüyada ahirete gitmek, uzun ve yararlı bir yolculuğu belirtir. Ahirette bulunmak, tüm çabalarının karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağını belirtir. Ahiretten kovulmak, mal, mülk bazen de can kaybına işarettir. Rüyada ahrete gitmek, uzun ve faydalı[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri