Taglar : "Amiral Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Amiral Görmek Anlamı! Ruyada Amiral Görmek Ne Demek. Rüyamda Amiral Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Amiral Görmek

Rüyada Amiral görmek, gören kişiye arkadaşları ve yakınları tarafından entrika çevrildiğine, amiral ile konuşmak, dost sanarak sırrınızı söylediğiniz kişinin sırrınızı yayacağına ve bundan üzüleceğinize, amirali hasta yatarken görmek, işlediğiniz bir suç yüzünden ceza göreceğinize, bir amiralle yemek yemek, uzak dış ülkelere uzun bir seyahate çıkacağınıza işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Amiral Görmek

Çevrenizde iyi duyguları olmayan kıskanç biri olması anlamına gelir.. * Amiralle konuşmak: Kendinize yakın gördügünüz birisine anlattığınız bir sırrınızın herkesin diline düşeceğine işarettir. * Amirali hasta görmek: Bir hatanızın cezasını çekeceğiniz anlamına gelir. Kişinin Rüyada Amiral görmesi, deniz yolculuğuna işarettir. Üzerinde bir amiral elbisesi olduğunu görmek de, yine uzun bir sefere delalet eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Amiral Görmek

Saygı ve vakara delalet eder. Rüyada Amiral görmek, deniz yolculuguna çikacagina isarettir. Üzerinde bir amiral elbisesi oldugunu görmek,uzun bir yolculuga çikacaginiza delalet eder. Rüyasinda bir savas gemisinde oldugunu ve bir amiralle konustugunu görmek, deniz asiri bir yerde bulunan bir akrabasindan haber alacagina isarettir. Kendisinin bir deniz eri oldugunu ve bir amiralin emrine verildigini görmek, bir devlet büyügünden fayda görecegine, veya[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri