Taglar : "Anlaşma Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Anlaşma Görmek Anlamı! Ruyada Anlaşma Görmek Ne Demek. Rüyamda Anlaşma Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Anlaşma Görmek

Rüyada bir kimse ile anlaşmaya vardığınızı görmek, mal ve para kaybına uğrayacağınıza işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Anlaşma Görmek

Kendinizi birisiyle anlaşma yaparken görmek: Ticari işlerinizde büyük zarara uğrayacağınız ve malınızdan olacağınız anlamına gelir. Bir kimsenin Rüyada düşmanla anlaşma yaptığını görmesi, korkudan emin olmaya, zahmetten sonra rahatlığa, hastalıktan şifaya delalet eder. Yine anlaşma görmek, nimete, geçimin kolaylığına, bekar için evlenmeğe, namaz, oruç gibi hayırlı ve güzel ameller yapmaya işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Anlaşma Görmek

Zahmetten sonra rahata, vade ve sürenin uzatılmasına, hastanın şifa bulmasına, bekar için evlenmeye, bina işine, konudan emin olmaya delalet eder. Anlaşmazlık, ihtilafların bir süre daha devam etmesiyle tabir edilir. Kendinizi birisiyle anlaşma yaparken görmek, ticari işlerinizde büyük zarara uğrayacağınıza ve malınızdan olacağınız anlamına gelir.Anlaşmazlık ise, yapılan iyilikleri sürekli hatırlatmaktan vazgeçilmesi gerektiğine işarettir. Kendinizi birisiyle anlaşma yaparken görmek, ticari işlerinizde büyük[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri