Taglar : "Av Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Av Görmek Anlamı! Ruyada Av Görmek Ne Demek. Rüyamda Av Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Av Görmek

Avınızı yakalayamadığınız gördüyseniz, imkansızı elde etmek için mücadele vermeniz gerekecek. Yakaladığınızı görmek, bu başarıyı ve mutluluğu elde edeceksiniz demektir. Balık avlamak, kadınlara karşı kötülük yapmaya, köpeklerle ava gitmek, itibar görmeye ve rahata, avcı görmek, kadınlara olan düşkünlüğe, avda yaralanmak, kötü bir haber alınacağına işarettir. Köpeği Rüyada av köpeği görmek, teşebbüs edilecek olan işin kısa sürede gerçekleşeceğine ve mutluluğa işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Av Görmek

Avınızı yakalayamadığınız gördüyseniz, imkansızı elde etmek için mücadele vermeniz gerekecek. Yakaladığınızı görmek, bu başarıyı ve mutluluğu elde edeceksiniz demektir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Av Görmek

Rüyada avınızı yakalıyorsanız, imkansızı elde etmek için mücadele vermeniz gerekecek. Eğer yakalayamıyorsanız, başarıyı ve mutluluğu elde edeceksiniz demektir. Rüyasında avlandığını gören kimse beklemediği olaylarla karşılaşarak bocalar. Ama bu avladığı şeye göre de yorumlanabilir. Avınızı yakalayamadığınız gördüyseniz, imkansızı elde etmek için mücadele vermeniz gerekecek. Yakaladığınızı görmek, bu başarıyı ve mutluluğu elde edeceksiniz demektir. Balık avlamak, kadınlara karşı kötülük yapmaya, köpeklerle ava[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri