Taglar : "Ayı Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Ayı Görmek Anlamı! Ruyada Ayı Görmek Ne Demek. Rüyamda Ayı Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek, dost sandığınız bir düşmanınızın olduğuna ve ondan çok zarar göreceğinize işarettir. Bir kadın için bu rüya, düşmanlara sahip olacağının ve hayatında birtakım aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Ayi Görmek

Bir kadın için bu Rüya, düşmanlara sahip olacağının ve hayatında birtakım aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Ayı Görmek

Dost ve yardımcı görülen birinin aslında kötü niyetli olması ve zarar vermesi anlamındadır. Rüyada ayı görmek, afet, bela ve fitneye işarettir. Bazı kere de ayı görmek, şiddet ve kuvvetli olmayan, düşmanlığında hileye başvuran hırsıza delalet eder. Rüyada ayının sırtına bindiğini görmek, devlet adamlarından menfaat görmeye işarettir. Yine ayıya bindiğini görmek, düşmana galip gelmeye delalet eder. Rüyada ayı derisi görmek mala,[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Ayı Görmek

Hilekar, kötü huylu kadına, namert insana, Ayıyı avlamak veya ayı avcısı görmek söz ve işinde hile va haram yolunu tutan , cahil insanlar nazarında değerli kabul edilen düşük yaratılıştı insana, Ayı ya da herhangi bir vahşi hayvana binmek, ehil kimse içiin velayete, değilse zina yatmaya delalet eder. Zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Bir kadın için bu Rüya, yeni düşmanlara sahip[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri