Taglar : "Badana Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Badana Görmek Anlamı! Ruyada Badana Görmek Ne Demek. Rüyamda Badana Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Badana Görmek

Rüyada evinizin Badana yapıldığını görmek, yeni kıyafetler alınacağına,badanayı kendinizin yaptığını görmek, işlerinizin iyi gideceğine, hayatta emin adımlarla ilerleyeceğinize işarettir. Rüyada parlak halde Badana, iyi ve aydınlık günlere işarettir. Rüyada kendi evini badana yaptığını veya yaptırdığını görmek, sıkıntıdan kurtulmağa delalet eder. Odasına renkli bir badana yaptırdığını gören kimse, sevineceği bir haber alır.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Badana Görmek

Evin iç duvarlarını badalamak kalp temizliğine, Aile huzuruna, şeref ve yüceliğe, Cephe duvarını badanalamak yüz güldürecek başarıya, dış duvarların tamamını badanalamak şöhret ve iyilikle anılmaya delalet eder. Badana yapıyor görmek sorunların aşılması ve rahat bir hayat anlamına gelir. Rüyada badanacı görmek ise oturulan evin satılması anlamına gelir. Badana yapıyor görmek sorunların aşılması ve rahat bir hayat anlamına gelir. Rüyada badanacı[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri