Taglar : "Balina Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Balina Görmek Anlamı! Ruyada Balina Görmek Ne Demek. Rüyamda Balina Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Balina Görmek

Rüyada balık ağı görmek, büyük bir iş kurma hayalinizin gerçek olacağına, büyük bir kuruluştan iş teklifi alacağınıza işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Balina Görmek

Rüyada balik agi görmek, büyük bir is kurma hayalinizin gercek olacagina, büyük bir kurulustan is teklifi alacaginiza isarettir. Bir kimsenin rüyada balina görmesi, o sene içinde başının sıkışacağına, işlerin biraz ters gideceğine delalet eder. Denizde balıkçıların balina avladığını görmek, bazı kimselerin yardımı ile işlerin yola gireceğine işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Balina Görmek

Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder. Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur. Rüyada balina görmek, o yil içinde çok büyük güçlüklerle karsilasacaginiza, islerinizin ters gidecegine, rakiplerinizin sizin hakkinizda düsündükleri kötülükler yüzünden zarara ugrayacaginiza, gurbette bir kimseniz varsa[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri