Taglar : "Balta Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Balta Görmek Anlamı! Ruyada Balta Görmek Ne Demek. Rüyamda Balta Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Balta Görmek

Hedeflerinize ulaşmak için çok çaba sarfetmeniz gerekecek. Rüya sahibi bir kadınsa, çok iyi kalpli fakat pek zengin olmayan biriyle evleneceği anlamına gelir. kırık balta, hastalığın ve para kaybının işaretidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Balta Görmek

hedeflerinize ulasmak icin cok caba sarfetmeniz gerekecek. Rüya sahibi bir kadinsa, cok iyi kalpli fakat pek zengin olmayan biriyle evlenecegi anlamina gelir. kirik balta, hastaligin ve para kaybinin isaretidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Balta Görmek

Rüyada balta görmek, Ağaç kesmekte kullanılan keskin balta can yakmaya, geçim işlerinde çetinliğe; Odun baltasıyla yaş ağacı kesmek şerre, belaya duçar olmaya; kış mevsiminde kuru odun kesmek yahut parçalamak mal ve paraya, sıhhat ve afiyete delalet eder. (Toprak baltası iççin Bakınız; Kazma.) Rüyada balta görmek, sıkıntıda olunan konuda yardım geleceğini, hastalık varsa, tekrar sağlığına kavuşacağını belirtir. Rüyada balta görmek, sıkıntılı[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri