Taglar : "Banka Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Banka Görmek Anlamı! Ruyada Banka Görmek Ne Demek. Rüyamda Banka Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Banka Görmek

Para kaybına işarettir. Para çekmek, maddi açıdan rahatlayacağınız ve iş hayatında başarılı olacağınız anlamına gelir. Bankada çok para görmek, zengin olacağınızın işaretidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Banka Görmek

para kaybina isarettir. para cekmek, maddi acidan rahatlayacaginiz ve is hayatinda basarili olacaginiz anlamina gelir. bankada cok para görmek, zengin olacaginizin isaretidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Banka Görmek

Bankada çok para görmek, zengin olacağınızın işaretidir. Banka görmek para kaybedileceğine işarettir. Rüyada Bankada çok para görmek, zengin olacağınızın işaretidir. Rüyada boş bir banka görmek para kaybına işarettir. Rüyasında bankada olduğunu gören kişi, türlü laflar, dedikodular, söylentiler duyarak, şaşıracak demektir. Banka aydınlıksa zarar görmeyecek demektir. Rüyada bir bankadan para çektiginizi görmek, hafizanizin zayiflayacagina, unutkan bir kimse olacaginiza delalet eder. Bankadan[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri