Taglar : "Beyin Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Beyin Görmek Anlamı! Ruyada Beyin Görmek Ne Demek. Rüyamda Beyin Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Beyin Görmek

Hayvan beyni gördüyseniz, psikolojiniz yakında bozulabilir. Eğer kendi beyninizi gördüyseniz, halinizden ve çevrenizden memnun olmadığınızın işaretidir. Beyin yiyorsanız, birtakım bilgiler edinip bundan karlı çıkacaksınız.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Beyin Görmek

hayvan beyni gördüyseniz, psikolojiniz yakinda bozulabilir. eger kendi beyninizi gördüyseniz, halinizden ve cevrenizden memnun olmadiginizin isaretidir. beyin yiyorsaniz, birtakim bilgiler edinip bundan karli cikacaksiniz.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Beyin Görmek

Her nevi beyin nimete, hayra, akla, zekaya, namaz ve takvaya, Beynin büyüklüğü akıllığa, küçüğü ahmaklığa, Akla gereğinden ziyade önem vermeye ve her şeyi akılla çözmeye kalkmaya, Beyin yemek bazen akılsızlık etmeye, bazen de define yahut saklı maldan geeçinmeye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dimağ.) Beyin yiyorsanız, bazı bilgiler edinip bundan karlı çıkacaksınız. Rüyada Hayvan beyni görmek, psikolojik durumunuzun yakında bozulabileceğine işarettir.[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri