Taglar : "Bina Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Bina Görmek Anlamı! Ruyada Bina Görmek Ne Demek. Rüyamda Bina Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Bina Görmek

Güzel bir bina gördüyseniz, çok güzel ve uzun bir hayatınız olacak. Seyahatlere çıkacak, mutlu bir yaşam süreceksiniz. Hasarlı bir bina, hastalığın işaretidir. Rüyada bina görmek; birisinin işinden faydalanmaya , erkeğin eşi ile birleşmesine, evinin büyüdüğünü görmek; zenginliğe ve ilerlemeye, evi haddinden fazla büyümüş görmek; bir felaket geçirileceğine, evinde usta ve marangozların çalıştığını görmek; ailede boşanmaya varacak bir kavgaya işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Bina Görmek

Özel mülk olan evler (daireler) kişinin eşi, ailesi ve geçimidir: Yeni bina gerek inşa edelsin gerekse satın alınsın evlenmeye, Evin, duvarları ile beraber bir yere gitmesi taşınmaya, Evin genişlemesi ve onda meydana gelen her türlü olumlu değişme hayaatta meydana gelecek hayırlı gelişmelere, Evde görülen daralma ve eksilme dünyalıktan kayba, Geniş ev dünya ve ahiret mutluluğuna, Dar ev dünyada sıkıntı ve[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri