Taglar : "Bira Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Bira Görmek Anlamı! Ruyada Bira Görmek Ne Demek. Rüyamda Bira Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Bira Görmek

içtiğinizi görmek, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir. Eğer başkaları içiyorsa bu, birtakım gizli düşmanlara sahip olduğunuz anlamına gelir. Dince haram olan birayı içtiğini görmek, iyiliğe alamet değildir ve yanlış yolda olmanın işaretidir. Birahaneye girdiğini görmek, bir hadisenin zuhuruna ve derin birızdıraba şevkine alamettir. Bira mayası görmek, sıhhat ve afiyete ve hastalıktan şifa bulmaya delalet eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Bira Görmek

ictiginizi görmek, hayal kirikligina ugrayacaginizin isaretidir. eger baskalari iciyorsa bu, birtakim gizli düsmanlara sahip oldugunuz anlamina gelir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Bira Görmek

Sırları açıklamaya; hastalığa; zorlukla ya da birinin arzusu hilafına gelecek rızka; sevgiliye kavuşmaya yahut yanındaki adamlarından gelecek faydaya, Bira üreticisi öğretmene ya da ustaya, Biracı görmek salih kimse için hayra, fasık kimse için günaha, BBirahane halkın Ayak takımına ve fasık insanlara, oraya girip bira içmek haram işlemeye delalet eder. Rüyada bira içtiğini görmek, nişanlanacağına ve çok geçmeden evleneceğine işarettir. İçtiğinizi[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri