Taglar : "Bit Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Bit Görmek Anlamı! Ruyada Bit Görmek Ne Demek. Rüyamda Bit Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek; bir hastalıktan sonra sağlığa kavuşmaya, bit öldürmek; yakınlarından birini üzmeye, bitlendiğini görmek; dostlar edinmeye ve zengin olmaya, bitleri üzerinizden atmak; malınızı har vurup harman savuracağınıza işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek; bir hastaliktan sonra sagliga kavusmaya, bit öldürmek; yakinlarindan birini üzmeye, bitlendigini görmek; dostlar edinmeye ve zengin olmaya, bitleri üzerinizden atmak; malinizi har vurup harman savuracaginiza isarettir. Kirmanî demiştir ki: Rüyada üzerine bit düştüğünü görmek, malından birçok kimsenin faydalanacağına delalet eder. Yine rüyada üzerinden bitlerin yere döküldüğünü görmek, kazancın ziyade olacağına işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Bit Görmek

Yeni ve temiz elbisede görülen bit mal ve dünyalığa, Eski ve kirli elbisede görülen bit borç ve zillete, Yerde görülen bitler zayıf ve aciz insanlara, onların insanı ısırması bu çeşit insanların kötülemesine, Büyük bir bitin vücuttan çıkıp gitmesi vefataa, Çok bit kedere, koğucu insanlara; elbisede olursa dünyalığa ya da müzmin hastalığa, Biti Canlı olarak yere atmak sünnete aykırı bir iş[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri