Taglar : "Bohça Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Bohça Görmek Anlamı! Ruyada Bohça Görmek Ne Demek. Rüyamda Bohça Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Bohça Görmek

Uzak ve beklenmeyen bir yerden ummadığınız bir misafir gelecek demektir. Dolu bohça zenginlik, bohça kaybetmek sıkıntıların başlaması ve aşk hayatının kötüleşmesine işarettir. Rüyada bohça görmek, bir sefer ile tabir olunur. Yine rüyada kendini bohça taşır halde görmek, çok sevdiği birinin ziyaretine delalet eder. Rüyada bir bohçanın çevresini ibrişim, ipek ve renkli ipliklerle işlediğini görmek, mutluluk ve zenginliğe delalet eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Bohça Görmek

Uzak ve beklenmeyen bir yerden ummadığınız bir misafir gelecek demektir. Dolu bohça zenginlik, bohça kaybetmek sıkıntıların başlaması ve aşk hayatının kötüleşmesine işarettir. Uzak ve beklenmeyen bir yerden ummadığınız bir misafir gelecek demektir. Dolu bohça zenginlik, bohça kaybetmek sıkıntıların başlaması ve aşk hayatının kötüleşmesine işarettir. Rüyada görülen bohça güzel ve süslü ise, kişinin sevdiği, beğendiği kişiden veya eşinden bir kısmet alacağını[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri