Taglar : "Bulut Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Bulut Görmek Anlamı! Ruyada Bulut Görmek Ne Demek. Rüyamda Bulut Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Bulut Görmek

Rüyada başınızın üstünde bir bulut olduğunu görmek; büyük bir mevkiye yükseleceğinize, koyu renk bulut; sıkıntı içine gireceğinize işarettir. Koyu yağmur bulutları, sorunlara, Yağmur yağıyorsa bu, bolluk ve bereket anlamına gelir. Açık renkli bulutlar, sorunların üstesinden gelip başarıyı elde edeceksiniz demektir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Bulut Görmek

Rüyada basinizin üstünde bir bulut oldugunu görmek; büyük bir mevkiye yükseleceginize, koyu renk bulut; sikinti icine gireceginize isarettir. koyu yagmur bulutlari, sorunlara, yagmur yagiyorsa bu, bolluk ve bereket anlamina gelir. acik renkli bulutlar, sorunlarin üstesinden gelip basariyi elde edeceksiniz demektir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Bulut Görmek

Çeşitlerine göre tabir edilir: İnsana görünce ürperti veren katran rengi, siyah bulut ilahi gazaba, şiddet ve fitneye, Yağmur bulutu bolluk ve berekete, Kümülüs türü beyaz bulutlar iyi amele, Eve giren ve onun her tarafına yayılan bulut, ilim ve hikmetinn, mal ve servetin ev halkının tamamına ve gelecek nesillere geçerek devam etmesine, Eve bir bulut parçasının girmesi oraya ziyarete gelecek salih[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri