Taglar : "Büro Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Büro Görmek Anlamı! Ruyada Büro Görmek Ne Demek. Rüyamda Büro Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Büro Görmek

Rüyada bir büro veya bir büroda calistigini görmek, rüya sahibinin basanli calismalari sayesinde arzuianna kavusacagina, kendisine verilen sirlan ömrü boyunca tutacagina, gerek bu yönü gerekse tutumlulugu yönünden takdir edilecegine isarettir. Büro görmek, maddi kazanca işarettir.Çok çalışmanızın karşılığını alacak, muradınıza erecek, üstlendiğiniz sorumlulukları her koşulda yerine getireceksiniz demektir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Buro Görmek

Rüyada büro görmek dünya ve din islerinde hayra isarettir. Bir büroda oturup isleri yönettigini görmek ibadetinin kabul edildigine; burada memurlarina emirler verdigini görmek, din hususunda etrafindaki insanlari dogru yola davet için onlara nasihatte bulunduguna; bir büroya girdigini görmek, ibadet için bir camiye veya mescide girip sevap kazanacagina delalet eder. Bazilarina göre; rüyada bir büroda oldugunu görmek, hayat ta basarili olmak[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Büro Görmek

Rüyada herhangi bir büro görmek, maddi kazança işarettir. Büro görmek, maddi kazanca işarettir.Çok çalışmanızın karşılığını alacak, muradınıza erecek, üstlendiğiniz sorumlulukları her koşulda yerine getireceksiniz demektir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri