Taglar : "çark Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada çark Görmek Anlamı! Ruyada çark Görmek Ne Demek. Rüyamda çark Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada çark Görmek

islerinizin düzeninden sasmadan gidecegine yorulur. Rüyada çark görmek dolambaçli islerle yorumlanir. Rüyasinda çark görmek, islerinin düzgün gitmedigine; çarkin kirildigini görmek, islerinin durduguna; makinesine yeni bir çark taktirdigini görmek, yeni usullerle islerini düzeltmege çalistigina delalet eder. Bazilarina göre; rüyada çark görmek, geçmisle ilgilidir. Geçmis zamanda bir yetimin hakkini yediginize veya bir kimseden haksiz bir menfaat sagladiginiza isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada çark Görmek

İşlerinizin düzeninden şaşmadan gideceğine yorulur. İşlerinizin düzeninden şaşmadan gideceğine yorulur. Rüyada çark görmek dolambaçli islerle yorumlanir. Rüyasinda çark görmek, islerinin düzgün gitmedigine; çarkin kirildigini görmek, islerinin durduguna; makinesine yeni bir çark taktirdigini görmek, yeni usullerle islerini düzeltmege çalistigina delalet eder. Bazilarina göre; rüyada çark görmek, geçmisle ilgilidir. Geçmis zamanda bir yetimin hakkini yediginize veya bir kimseden haksiz bir menfaat sagladiginiza[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri