Taglar : "Casus Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Casus Görmek Anlamı! Ruyada Casus Görmek Ne Demek. Rüyamda Casus Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Casus Görmek

Rüyada casusluk etmek, anlasilmamasi icin muglak ve müphem söz söylemeye yahut serli isleri hayirli islere tercih etmeye isarettir. Rüyada casus görmek iyiye yorulmaz. Casus olmak sabır göstermediğinizden işlerinizin bozulmasına ve aklınızın başka işlerle meşgul olduğuna işarettir. Bir casusla karşılaşmak huzura kavuşmak için insanlardan uzak olacağınız bir yerlere yolculuğa çıkmaya yorulur. Casusa sır söylemek arkadaşlarınızdan birisinin arkanızdan konuştuğuna delalettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Casus Görmek

Rüyada bizzat casus olmak asıl maksadı gizlemeye, kötülüğü bariz olan işleri hayırlı işlere tercih etmeye, Başka bir devlet hesabına çalışan casus görmek, kişiyi ve ailesini kıskanan bir kimseye delalet eder. Rüyada casus görmek iyiye yorulmaz. Casus olmak sabır göstermediğinizden işlerinizin bozulmasına ve aklınızın başka işlerle meşgul olduğuna işarettir. Bir casusla karşılaşmak huzura kavuşmak için insanlardan uzak olacağınız bir yerlere yolculuğa[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri