Taglar : "çatal Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada çatal Görmek Anlamı! Ruyada çatal Görmek Ne Demek. Rüyamda çatal Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada çatal Görmek

Etrafınızda kuyunuzu kazmaya çalışanlar var. Sevgililer arasında anlaşmazlığa da işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada çatal Görmek

etrafinizda kuyunuzu kazmaya calisanlar var. sevgililer arasinda anlasmazliga da isarettir. Rüyada catal görmek riziktir. Evde sakinlik ve rahatligin isarettir. Kirik çatal, ugrastiginiz konularda basarisizliga ugrayacaksiniz demektir. Çatal kullanmak çevrenizde size tuzak hazirlayan birilerinin var oldugunun belirtilmesidir. Sevgililer arasinda geçimsizlige de yorumlanir. Çatal almak yaptiginiz bir iste hiç beklemediginiz bir sekilde yanilacaginizi anlatir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada çatal Görmek

Bir iş için gerekli olan sebebe sarılmaya, İki çatalı yan yana görmek evlenmeye yahut iki dargının barışmasına delalet eder. Evinizde sakinlik ve huzurun yerleşeceğine işarettir. Evde sakinlik ve rahatlığın işarettir. Kırık çatal, uğraştığınız konularda başarısızlığa uğrayacaksınız demektir. Çatal kullanmak çevrenizde size tuzak hazırlayan birilerinin var olduğunun belirtilmesidir. Sevgililer arasında geçimsizliğe de yorumlanır. Çatal almak yaptığınız bir işte hiç beklemediğiniz bir[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri