Taglar : "çekiç Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada çekiç Görmek Anlamı! Ruyada çekiç Görmek Ne Demek. Rüyamda çekiç Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada çekiç Görmek

Büyük sorunların üstesinden gelmeniz ve büyük engelleri aşmanız gerekecek.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada çekiç Görmek

büyük sorunlarin üstesinden gelmeniz ve büyük engelleri asmaniz gerekecek. Rüyada çekiç görmek sürekli olmayan bir sikinti veya üzüntüye yorumlanir. Büyük sikintilarin üstesinden gelmeniz ve büyük gerekecek demektir. Çivi çakmak alacaginiz bir haberden nedeniyle çok mutlu olacaksiniz anlamindadir. Çekiç sesi duymak beklemediginiz bir davete çagrilacaginiza isaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada çekiç Görmek

Lazım olduğunda imdada yetişen dosta, Otoriteyi sağlayan kimseye, Meslek ehli için hayırlı kazanca delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; tokmak.) Rüyada herhangi bir şekilde çekiç görmek geçici bir sıkıntı veya tasaya işarettir . Rüyada çekiç görmek sürekli olmayan bir sıkıntı veya üzüntüye yorumlanır. Büyük sıkıntıların üstesinden gelmeniz ve büyük gerekecek demektir. Çivi çakmak alacağınız bir haberden nedeniyle çok mutlu olacaksınız anlamındadır.[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri