Taglar : "Cellat Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Cellat Görmek Anlamı! Ruyada Cellat Görmek Ne Demek. Rüyamda Cellat Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Cellat Görmek

Rüyada cellat, cok küfreden, sövüp, sayan kimsedir. celladi görmek. Üzüntü ve sikintilara, hastaliga, tazminat icabettiren seylere isarettir. Kendisine ahlaksızlığı iş edinmiş kötü kimsedir. Hastalık nedeniyle üzüntüye ve acıya ya da emellerinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Aileden birisinin yada çevrenizden bazılarının kötülük peşinde koştuğunun habercisidir. Cellat başı gördüyseniz çok temkinli olmanız gerekir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Cellat Görmek

Çök sövüp sayan, küfürbaz kimseye, Onu görmek üzüntü ve kedere, cezayı gerektirecek işlere ya da hastalığa delalet eder. Kendisine ahlaksızlığı iş edinmiş kötü kimsedir. Hastalık nedeniyle üzüntüye ve acıya ya da emellerinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Aileden birisinin yada çevrenizden bazılarının kötülük peşinde koştuğunun habercisidir. Cellat başı gördüyseniz çok temkinli olmanız gerekir. Kendisine ahlaksızlığı iş edinmiş kötü kimsedir. Hastalık nedeniyle üzüntüye ve[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri