Taglar : "çengel Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada çengel Görmek Anlamı! Ruyada çengel Görmek Ne Demek. Rüyamda çengel Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada çengel Görmek

Sorunlarinizdan bir dostunuzun yardimlari ile kurtulacaginiza ya da iyi bir arkadas çevresine sahip olarak toplum içindeki yasantinizda güçlü durumda olacaginizi belirtir. Çengel satmak islerinizin zamanla bozulacaginin isaretidir. Çengele bir seyler asmak farkli is alanlarina atilarak basarili olacaginiza yorulur. Kasap çengeli yakinlarinizdan birinin kötü bir haberini alacaginizi belirtir Rüyada demir cengel görmek halka azap veren bir adama delildir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada çengel Görmek

Zor olan şeyin üstesinden gelmeye, Kasap cengeli sevinçle birlikte üzüntüye yahut heal rızka, Paslı çengel üzüntü ve kedere delalet eder. Sorunlarınızdan bir dostunuzun yardımları ile kurtulacağınıza ya da iyi bir arkadaş çevresine sahip olarak toplum içindeki yaşantınızda güçlü durumda olacağınızı belirtir. Çengel satmak işlerinizin zamanla bozulacağının işaretidir. Çengele bir şeyler asmak farklı iş alanlarına atılarak başarılı olacağınıza yorulur. Kasap çengeli[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri